About Us | דף הבית | יצירת קשר | ציוד ומכונות | זיקוק מתכות | מכירת וקניית מתכות יקרות | מוצרים חצי מוגמרים | אודותינו
אודותינו- גולדקס מתכות בע"מ

מסחר במתכות - עיבוד מתכות


גולדקס מתכות בע"מ היא החברה המובילה בישראל למסחר במתכות יקרות ויצרנית של מוצרים מעובדים למחצה עבור תעשיית התכשיטים . תעשיית כלי כסף, תעשיית האלקטרוניקה ותעשיית השיניים. לחברה שנוסדה ב- 1984 על ידי דוד טייבר מוניטין עולמי בהיקף תחומי הפעילות שלה, במגוון השירותים שהיא מציעה ללקוחותיה ואיכותם הגבוהה. לחברה חדר עסקאות ממוחשב הקשור ישירות לבורסות העולמיות לזהב ולכסף והיא מבצעת עסקאות בזהב (SWAPS ) בין מדינות.
גולדקס מתכות בע"מ היא חברת בת של שזיף השקעות בע"מ בבעלותו של דוד טייבר – בעל ניסיון רב בתחום המתכות היקרות ונשיא איגוד תעשייני התכשיטים בארץ. החברה שהתחילה את דרכה כחברה מסחרית , התפתחה ורכשה נכסי ייצור כולל מפעל לעיבוד מתכות והפכה לספק של תעשיית התכשיטים ותעשיות נוספות. מקום מושבה של החברה בתל אביב .

תחומי העיסוק

ייבוא ומסחר במתכות יקרות – גולדקס עוסקת ביבוא מתכות יקרות כגון : זהב,כסף ומתכות ממשפחת הפלטינה (PGM ) לתעשיות השונות . בנוסף עוסקת החברה בפעילות מסחרית בתחום חומרי הגלם, באמצעות חדר עסקאות ממוחשב הקשור לבורסות בעולמיות לזהב וכסף, מבצעת החברה עסקאות בזהב בין מדינות שונות , מנהלת תוכניות רחבות היקף לחכירה וקונסיגנציה ומעניקה ללקוחותיה מגוון מכשירי גידור ( hedging ) כגון אופציות וקניות ומכירות עתידיות.

מפעל לעיבוד מתכת

המפעל של גולדקס מתכות הוקם בשנת 1984 והוא עוסק בכל תהליכי עיבוד המתכות היקרות למוצרים חצי מוגמרים . המוצרים כוללים חוטי זהב וכסף במגוון של צורות ,צינורות ,פחים,סרטים,חומרי הלחמה ,דסקיות,סגסוגות וגרגרי יציקה המשמשים לתעשיית התכשיטים. כמו כן מספק המפעל לתעשיות נוספות, עם הזמן פיתחה גולדקס סגסוגות ושיטת ייצור מיוחדות המבטיחות מבנה גרעיני מעולה המעניק למתכות ברק ופני שטח מעולים . בנוסף מספק המפעל שרותי זיקוק למתכות יקרות.
יתרונותיו של המפעל הם בזמן תגובה מהיר ובהיקף כמויות הסחורה שביכולתו לספק .המפעל עומד לרשות לקוחותיו בכל עת על בסיס תוכניות הזמנה פרטניות (make and hold ) כמעט כל עסקה מבוצעת תוך יום יומיים מקבלת ההזמנה.

תחום אביזרים – רב האביזרים מיובאים ומיועדים לתעשיית התכשיטים . גולדקס מייבאת בישראל את מוצרי החברה האמריקאית " general findings " שהיא החברה המובילה בעולם לשיווק אביזרי תכשיטים . כמו כן משתפת החברה פעולה , בתחום האבקות והמשחות ,עם חברת H Hilderbrand
השוויצרית.

תחום תכשיטי יוקרה – גולד נוט (gold knot ) קו תכשיטי יוקרה ייחודיים ( one of a kind ) המשווקים היום ברחבי העולם.

איכות ושירות

חברת גולדקס היא חברה בעלת סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות. החברה מקפידה באופן עקבי על התאמה מוחלטת בין תכולת המוצר לבין מה שמוצהר עליו כמו גם עמידה במועדי אספקה. הענות לצרכיו הייחודים המשתנים של הלקוח עומדת בראש מעיניה של החברה .

חזון ותוכניות לעתיד

החזון של גולדקס מתכות מתמקד בתחום תכשיטי היוקרה כשהשאיפה היא להפוך את גולד נוט למותג בינלאומי. לצורך הגשמת החזון מתכננת גולדקס מתכות לבנות מערך שיווק בינלאומי שיתמקד בעיקר בשוק האמריקאי, יחדור לשוק היפני , באמצעות הקשרים של גולן גולדקס וירחיב את הפעילות בשוק האירופאי.

גולן גולדקס בע"מ

גולן גולדקס בע"מ היא חברת אחות של גולדקס מתכות הוקמה ב – 2003 . החברה מאתרת תכשיטים ואביזרי אופנה , מציגה ומייצאת אותם לחו"ל.

אסטרטגיית השיווק של גולן גולדקס

באמצעות המותג גולן גלריה הכולל כ – 100 מעצבים מעמידה החברה מידי שנה כ – 3-4 קולקציות המותאמות לעונה ולשינויים באופנה . על לקוחות החברה נמנות רשתות שבבעלותן אלפי חנויות בארצות הברית , קנדה, הממלכה המאוחדת ועוד. במקביל לחדירה לשוק האמריקאי החלה גולן גולדקס בפעילות בשוק היפני והקימה משרד קדמי של גולן גלריה בלב טוקיו. גולן גולדקס משקיעה משאבים רבים בשיווק ופרסום תכשיטי שדרת המעצבים.
כל הזכויות שמורות לגולדקס מתכות בע"מ | שוקן 27, תל אביב, 66532 | טלפון: 03-6814455
Powered by [PiXeliT - בניית אתרים]